Automobilių supirkimas Vilniuje ir apylinkėse

Paskelbta: 2012-10-04 09:45

Peržiūrų: 448

Skelbimas:

Automobilių supirkimas Vilniuje ir apylinkėse 868506681

 

Už konkurencingą kainą superkame įvairias naudotas transporto priemones: automobilius, visureigius, mikroautobusus, motociklus, daužtas transporto priemones bei su defektais ar nevažiuojančias transporto priemones.

 Susisiekite su mumis ir pasiūlykite norimą parduoti transporto priemonę. Telefonu aptarsime automobilio būklę ir preliminarią kainą. Sutarus atvyksime į Jūsų nurodytą vietą apžiūrėti automobilio, pirkimo atveju - surašysime sutartis, atsiskaitysime ir patys pasiimsime automobilį. Pagrindinė mūsų darbo vieta yra Vilnius ir jo apylinkės. Tačiau siūlant daugiau nei vieną automobilį arba ne senesnį – nei dešimties metų, atvažiuojame ir į kitus miestus.

 

P.S. Jei domina detalesnė informacija apie automobilio perregistravimo procedūrą, prašome  apsilankyti mūsų internetiniame puslapyje www.automobiliusupirkimas.biz  skyrelyje "Supirkimo tvarka".

Čia taip pat galėsite sužinoti daugiau apie jūsų transporto priemonę – pasitikrinti apie saugomus duomenis VĮ “Regitra”, sužinoti jūsų automobilio T.A. istoriją, bei atsisiųsti automobilio pirkimo-pardavimo sutartį.

Dirbame I - VI nuo 8 iki 22 val. Kreiptis tel. 868506681, el. p. auto@mail.lt

www.automobiliusupirkimas.biz

 

Vardas: auto
Vietovė: Vilnius,Vilnius
Telefonas: 868506681
Nuotraukos
Komentarai
× Komentarų nėra :-(
× Perrašykite šešiaženklį saugos kodą iš kvadratėlio į laukelį apačioje!
[ Kitas paveikslėlis ]
 

KONTAKTAI:
Tel.: (+370) 600 33410
info@myliusilute.lt