Vakuuminiai saulės kolektoriai

Paskelbta: 2015-08-09 07:46

Peržiūrų: 2838

Skelbimas:

Mes ir mūsų klientai dabar naudojame karštą vandenį saulės energijos  dėka, prisijunk ir Tu. Naudok nemokamą saulės energiją savo namuose.

Kreipkitės ir pagal jūsų pageidavimus padėsime Jums išsirinkti priimtiniausią variantą ir rekomenduosime Saulės kolektoriaus pastatymo vietą bei atsakysime į visus jums iškilusius klausymus.

Vakuuminiai saulės kolektoriai su kombinuotom talpomis (100-500L ir Vandens šildytuvai  su aukšto slėgio ir beslėgėmis integruotomis talpomis ( 100-350 ).

Saulės kolektorius  su integruota talpa yra populiariausia sistema tarp žmonių kurie nori turėti karštą vandenį ne šildymo sezonu (Balandžio – Spalio mėn  be elektros energijos pagalbos.

Taipogi Vakuuminiai saulės kolektoriai su kombinuotom talpomis daliniam namų  šildymui ir vandens naudojimui visus metus.

Šios šildymo sistemos padeda žmonėms išpręsti problemą dėl karšto vandens gavimo bei naudojimo.

 

·         NEMOKAMAS KONSULTAVIMAS, TIESIOG SUSISIEKITE SU MUMIS.

Mes suprantame , kad tai yra naujovė mūsų šalyje. Daug žmonių dėl informacijos  trūkumo tiesiog nežino apie  tokį pinigų ir gamtos taupypą .Susisiekite su mumis ir mes jums padesime

·         PRISTATYMAS VISUOSE BALTIJOS ŠALYSE, PRISTATYMO KAINA ( 49 – 128 LT )

 

 

Saulės kolektorių sistemos gali būti montuojamos visų tipų pastatuose: individualiuose namuose, daugiabučiuose, visuomeninės paskirties ar pramoniniuose pastatuose, kur reikalingas karštas vanduo.

Ypač didelį ekonominį efektyvumą galima pasiekti montuojant didelės apimties kolektorius. Tuomet sistemų  instaliavimo kaina, taip pat atsipirkimo laikas, tampa labiau priimtini.

 

Kelėtos klientų nuotraukos, isigijūsių  Vakuuminį saulės kolektorių.

Saulės Kolektoriai      

info@ekoe.lt  www.ekoe.lt

Tel 865357862 863834030

Liepų g. 15, Šilutė.

 

 

Vardas: Mantas
Vietovė: Šilutė miestas
Telefonas: 865357862
El. paštas: info@ekoe.lt
Svetainė: www.ekoe.lt
Nuotraukos
Komentarai
× Komentarų nėra :-(
× Perrašykite šešiaženklį saugos kodą iš kvadratėlio į laukelį apačioje!
[ Kitas paveikslėlis ]
 

KONTAKTAI:
Tel.: (+370) 600 33410
info@myliusilute.lt