Transportas

Nuotrauka Skelbimas Data / Miestas

Siuntos į Norvegija

Siuntų, asmeninių daiktų, autodetalių ir kitų smulkių krovinių pervežimas maršrutu Lietuva - Norvegija - Lietuva. Laiku ir saugiai pristatysime siuntą nurodytu adresu. Siuntas surenkame visoje Lietuvoje. Taipat...

Šiandien 19:40

šilutės miestas

superku automobilius 860886664

superku  visas transporto priemones..vaziuojancius ir nevaziuojancius tinka ir angliski , dzipai, autobusiukai sunkvezimiai ir taip toliau..gali buti dauzti be Ta isregistruoti. siulyti visokius variantus.pasiimu...

Vakar 15:39

silutes miestas

Skubiai parduodu

Skubiai parduodama, nes isvykstu, nebereikalinga. Automobilis myletas ir priziuretas, tvarkingas. Pakeisti dirzai ir tepalai. Yra navigacia, laisvu ranku iranga, 6cd ceindzeris. Su rimtu pirkeju kaina derinama. Keitim...

Vakar 12:43

Silutes miestas

Automobilių remontas Klaipėdoje

Autoservisas - VTR - tai servisas, kuriame dirba patyrę, profesionalūs specialistai. Kruopštumas, patirtis ir profesionalumas - tai savybės lydinčios mūsų komandą, kuri šioje sferoje sukasi jau daugelį m...

2015-05-27 17:20

Klaipėda, Lietuva

AUDI A3 8L

Mašina tvarkinga, vairavo mergina, dyzelinas 1,9 TDI 81KW, 2000.11 mėn , rekaro sėdynės, parduodama, nes savininkė išvažiuoja į užsienį. 

2015-05-27 16:39

Šilutė - Klaipėda

Siuntos iš/į Norvegija

Vežame siuntinius, dalinius krovinius, tašes ir kitas Jūsų pageidaujamas siuntas maršrutu Lietuva - Norvegija - Lietuva. Siuntinius surenkame visoje Lietuvoje. Susisiekite su mumis ir mes pasirūpinsime...

2015-05-27 15:46

Klaipėdos miestas

Automobilių remontas Klaipėdoje

Autoservisas Autobosas Klaipėdoje, kurio adresas - Liepų 64, Klaipėda, teikia automobilių remonto paslaugas.   Galime pasiūlyti tokias paslaugas: Automobilių patikra prieš pirkimą Variklių diagnost...

2015-05-27 14:26

Klaipėda, Lietuva

Elektromobilis MINI CROSSER DK-7400s 2

Mini Crosser yra vienas iš populiariausių elektrinių vežimėlių Europoje. Tai itin tvirtas, komfortiškas, ilgaamžiškas, saugus ir ekonomiškas modelis. Jis puikiai tinka žmonėms besiskundžian...

2015-05-27 11:38

Žemaičių Naumiestis

Elektromobilis MINI CROSSER su salonu 4

Su salonu jums būna visada šilta ir sausa ištisus metus. Tai apsaugo jus nuo oro elementų. Kaip alternatyva gausite salona su šildytuvu, todėl net ir žiemos metu jums jauku. Standartinia...

2015-05-27 11:38

Žemaičių Naumiestis

Elektromobilis Mini Crosser DT-7400T 2

Mini Crosser yra vienas iš populiariausių elektrinių vežimėlių Europoje.  Daugybė galimybių pritaikyti kiekvieno individualiems poreikiams.Lengva manevruoti. Maksimalus svoris: 245 Kg. Bendras Ilgis: 14...

2015-05-27 11:38

Žemaičių Naumiestis

Neįgaliųjų vežimėlis‎ BALDER F280 4

F280 Daugiafunkcinis elektrinis vežimėlis itin patogus, turintis begalę pritaikymo galimybių todėl juo lengva manevruoti tiek namuose, tiek lauke, bei nesunkiai pritaikyti kiekvieno individualiems poreikiams.   ...

2015-05-27 11:38

Žemaičių Naumiestis

Neįgaliųjų vežimėlis‎ Permobil CH2K C300 4

Elektrinis vežimėlis Permobil CH2K C300, važiuoklė sukurta iki smulkmenų, sprendžiant visus sunkiausius iššūkius kartu su vienu is labiausiai gerbiamu pasaulio&nbs...

2015-05-27 11:38

Žemaičių Naumiestis

Elektromobilis Sterling Opal 5

Elektromobilis Sterling Opal, jis puikiai tinka žmonėms besiskundžiantiems nugaros skausmais, sergantiems artritu ir t.t. Sterling Opal sukurtas taip, jog jį lengva pritaikyti kiekvieno poreikiams.     El...

2015-05-27 11:38

Žemaičių Naumiestis

Krovinių pervežimas ir perkraustymo pasla...

Liutai.lt siūlo šias paslaugas:Krovinių pervežimas - http://www.liutai.lt/kroviniu-pervezimas/Perkraustymo paslaugos - http://www.liutai.lt/perkraustymo-paslaugos/Baldų pervežimas - http://www.liutai.lt/baldu-p...

2015-05-26 15:11

Vilnius, Lietuva

Parkavimosi sistema su 4 davikliais

  Kaina: TIK 29€ (100.13 Lt) Siunčiame į visus Lietuvos miestus ir miestelius! Daugiau informacijos: www.pirkciau.lt Prekę galima atvykti apžiūrėti į parduotuvę esančią: Šiauliuose, Vilniaus g. 23...

2015-05-25 16:40

Šiauliai, Vilniaus g. 230

 

KONTAKTAI:
Tel.: (+370) 600 33410
info@myliusilute.lt