Transportas

Nuotrauka Skelbimas Data / Miestas

Mikroautobuso nuoma su vairuotoju tel:869... 41

UAB " Vakarų ekipažas " patogiu 9 vietų mikroautobusu Opel Vivaro veža keleivius pagal privačius užsakymus. Vežame į seminarus, koncertus, oro uostus ar kitais Jūsų pageidaujamais maršrutais Lietuvoje ir už jos...

Vakar 10:16

Šilutės miestas

Elektromobilis MINI CROSSER su salonu

Su salonu jums būna visada šilta ir sausa ištisus metus. Tai apsaugo jus nuo oro elementų. Kaip alternatyva gausite salona su šildytuvu, todėl net ir žiemos metu jums jauku. Standartinia...

2014-04-18 10:59

Žemaičių Naumiestis

Neįgaliųjų vežimėlis‎ BALDER F280

F280 Daugiafunkcinis elektrinis vežimėlis itin patogus, turintis begalę pritaikymo galimybių todėl juo lengva manevruoti tiek namuose, tiek lauke, bei nesunkiai pritaikyti kiekvieno individualiems poreikiams.   ...

2014-04-18 10:59

Žemaičių Naumiestis

Elektromobilis Sterling Opal

Elektromobilis Sterling Opal, jis puikiai tinka žmonėms besiskundžiantiems nugaros skausmais, sergantiems artritu ir t.t. Sterling Opal sukurtas taip, jog jį lengva pritaikyti kiekvieno poreikiams.     El...

2014-04-18 10:59

Žemaičių Naumiestis

Elektromobilis MINI CROSSER DK-7400

Mini Crosser yra vienas iš populiariausių elektrinių vežimėlių Europoje. Tai itin tvirtas, komfortiškas, ilgaamžiškas, saugus ir ekonomiškas modelis. Jis puikiai tinka žmonėms besiskundžian...

2014-04-18 10:59

Žemaičių Naumiestis

Neįgaliųjų vežimėlis‎ Permobil CH2K C300

Elektrinis vežimėlis Permobil CH2K C300, važiuoklė sukurta iki smulkmenų, sprendžiant visus sunkiausius iššūkius kartu su vienu is labiausiai gerbiamu pasaulio&nbs...

2014-04-18 10:59

Žemaičių Naumiestis

AUTO SUPIRKIMAS Klaipeda http://superkame... 40

AUTOMOBILIU SUPIRKIMAS Klaipeda http://autos.netne.net  AUTOLAUŽYNAS PERKA AUTOMOBILIUS ARDYMUI Kaina sutartine Atsiskaitome iš karto, Tvarkom popierius, Automobiliu transportavimas TEL.867672595 http://...

2014-04-17 14:19

Klaipedos miestas, Šilutes pl. 125

Superkame VW markes Automobilius

Superkame VW markes Automobilius nuo 1980 iki 2010

2014-04-17 14:19

Šilutes miestas

Audi A6 1996m. 2.6 universalas dalimis

Audi A6 1996m. 2.6 universalas dalimis

2014-04-17 14:19

Šilutės miestas

Opel Montery 1997m. 3,1D dalimis 30

Opel Montery 1997m. 3,1D dalimis

2014-04-17 14:19

Šilute Klaipeda

AUTOLAUŽYNAS PERKA NEVAZIUJANCIUS, SUDAUŽ... 37

AUTOLAUŽYNAS PERKA NEVAZIUJANCIUS, SUDAUŽYTUS, SUGEDUSIUS AUTOMOBILIUS Perkame automobilius ardymui! Nuo 80m iki 2005m gali buti neviaikiantys, po avarijos arba gerai veikiantys, patis nusitransportuojame atsiskitome ...

2014-04-17 14:18

Klaipeda, Šilute, Kretinga, Palanga

Renault Safranne 1997m. 2,0 dalimis Naudo...

Renault Safranne 1997m. 2,0 dalimis Naudotų autodalių elektroninė parduotuvė internete adresu leidžia pirkėjui tiek greitai ir nebrangiai išsirinkti reikiamas dalis, tiek užsisakyti ir gauti jas kurjeriu į namu...

2014-04-17 14:18

Šilute, Klaipeda

SUPERKAME AUTOMOBILIUS > > > http://super...

SUPERKAME AUTOMOBILIUS > > > www.autos.netne.net Brangiai superkame važiuojančius, nevažiuojančius, SUDAUŽYTUS, SUGEDUSIUS senus bei daužtus automobilius. Atvykstame į vietą, atsiskaitome iškarto, I...

2014-04-17 14:18

Šilute, Klaipeda

Perku senus AUTOMOBILIUS Šiluteje 1980-20...

  Perku senus AUTOMOBILIUS nuo 1980 iki 2005m. GALI BUTI NEVAZIUOJANTIS, VAZIUOJANTIS, DAUZTAS, SURUDYJAS, BE TECHNINES APZIUROS, DRAUDIMO.AR SEIP JUMS NEREIKALINGAS AUTO STOVINTIS JUSU KIEME.SIULYKITE IR SUSIT...

2014-04-16 23:41

Šilutės miestas

AUTOMOBILIU SUPIRKIMAS BRANGIAI SUPERKAM... 37

AUTOMOBILIU SUPIRKIMAS  BRANGIAI SUPERKAME AUTOMOBILIUS visu markių nuo 1980m. iki 2007m. automobiliai gali būti tvarkingi arba su defektais, nevažiuojantys, daužti, skirti ardymui ar utilizavimui, surūdiję, be t...

2014-04-16 23:41

Klaipeda, Silute

 

KONTAKTAI:
Tel.: (+370) 657 69912
info@myliusilute.lt